FORGOT YOUR DETAILS?

Лабораторія

Schneider Electric

 Лабораторія була створена у 2000 році і отримала статус авторизованого начального центру фірми Schneider Electric.

У лабораторії проводяться заняття з навчальних курсів:

1. Контролери та їх програмне забезпечення

2. Людино-машинні інтерфейси.

3. Промислові мережі.

4. Проектування комп’ютерно-інтегрованих систем.

            У процесі роботи в лабораторії студенти отримують практичні навички з програмування промислових мікропроцесорних контролерів фірми Schneider Electric у  програмних середовищах PLProUnity ProZelio SoftTwido Soft з використанням технологічних мов програмування: Ladder Diagram (LD), Structured Text (ST), Instruction List (IL), Function Block Diagram (FBD), Sequential Function Chart (SFC).

    На лабораторних роботах з дисципліни людино-машинні інтерфейси студенти розробляють графічний інтерфейс для автоматизованих робочих місць оператора-технолога. Для цього використовуються спеціалізовані програмні пакети SCADA Vijeo Citect компанії SchneiderElectric (Франція) та Zenon від COPA-DATA (Австрія). SCADA-програми надають можливість розробити графічний інтерфейс, сконфігурувати бази даних для ведення архіву та відслідковування тривог, а також запрограмувати специфічну для об’єкту поведінку системи візуалізації.       

Приклад роботи розробленого проекту https://www.youtube.com/watch?v=9yeqGiPhkKo

Приклад роботи розробленого проекту через ВЕБ-доступ http://www.iasu-nuft.pp.ua/timcasova-storinka

У дисципліні "Промислові мережі та інтеграційні технології" студенти вивчають сучасні технології міжсистемного обміну, доступу до даних реального часу та архівних даних. Для цього використовуються спеціалізоване програмне забезпечення та мережі.

TOP