FORGOT YOUR DETAILS?

Лабораторія Schneider Electric

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ ФІРМИ SCHNEIDER ELECTRIC

Лабораторія була створена у 2000 році і отримала статус авторизованого начального центру фірми Schneider Electric.

Лабораторія обладнана програмованими промисловими контролерами різної потужності TSX Nano, Zelio, TSX Twido, TSX Micro/Premium, Modicon M340, засобами віддаленого вводу/виводу Advantys STB, операторськими панелями XBT / Magelis, промисловими мережами CANopen, ModBus TCP/IP, Modbus RTU, Uni-Telway, Fipway, FipIO, перетворювачами частоти Altivar 31/71.
У лабораторії проводяться заняття з навчальних курсів:

1. Контролери та їх програмне забезпечення

2. Людино-машинні інтерфейси.

3. Промислові мережі.

4. Проектування комп’ютерно-інтегрованих систем.

У процесі роботи в лабораторії студенти отримують практичні навички з програмування промислових мікропроцесорних контролерів фірми Schneider Electric у програмних середовищах PL7 Pro, Unity Pro, Zelio Soft, Twido Soft з використанням технологічних мов програмування: Ladder Diagram (LD), Structured Text (ST), Instruction List (IL), Function Block Diagram (FBD), Sequential Function Chart (SFC).
На лабораторних роботах з дисципліни людино-машинні інтерфейси студенти розробляють графічний інтерфейс для автоматизованих робочих місць оператора-технолога. Для цього використовуються спеціалізовані програмні пакети SCADA Vijeo Citect компанії Schneider Electric (Франція) та Zenon від COPA-DATA (Австрія). SCADA-програми надають можливість розробити графічний інтерфейс, сконфігурувати бази даних для ведення архіву та відслідковування тривог, а також запрограмувати специфічну для об’єкту поведінку системи візуалізації.

У дисципліні "Промислові мережі та інтеграційні технології" студенти вивчають сучасні технології міжсистемного обміну, доступу до даних реального часу та архівних даних. Для цього використовуються спеціалізоване програмне забезпечення та мережі.

Лабораторія Mitsubishi Electric

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ ФІРМИ MITSUBISHI ELECTRIC

Лабораторія була створена у 2003 році за підтримки фірм MITSUBISHI ELECTRIC та КСК-Автоматизація.

Лабораторія оснащена програмованими промисловими контролерами різної потужності (ALPHA2, FX1N, FX3U, MELSEC Q), операторськими панелями серії GOT 1000, частотними перетворювачами, мережевими модулями CC-Link, Ethernet.
В лабораторії проводяться заняття з навчальних курсів:

1. Програмовані логічні контролери.

2. Промислові інформаційні мережі та інтеграційні технології.

3. Автоматизація виробничих процесів.

4. Мікропроцесорні системи управління електроприводами.

В процесі роботи в лабораторії студенти отримують практичні навички з програмування промислових мікропроцесорних контролерів фірми Mitsubishi Electric у програмних середовищах SW0D5-ALVS-EU, GX IEC Developer, MELSOFT iQ Works з використанням технологічних мов програмування міжнародного стандарту МЕК 61131-3.

Лабораторія VIPA

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ ФІРМИ VIPA

Лабораторія була створена у 2000 році і отримала статус авторизованого начального центру фірми VIPA.
Лабораторія оснащена програмованими промисловими контролерами різної потужності (VIPA100, VIPA200, VIPA300, VIPA500, CPUSpeed7, CPUSLIO), операторськими панелями (TD03 та ОР03, імітаторами дискретних і аналогових сигналів, енкодерами (датчиками положення), перетворювачами частоти разом з двигунами, та контролерами крокових двигунів (разом з кроковими двигунами).
В лабораторії проводяться заняття з навчальних курсів:

1. Промислові логічні контролери

2. Людино-машинні інтерфейси.

3. Промислові мережі.

4. Мікропроцесорні системи управління електроприводом.

5. Системи автоматизованого проектування EPLAN.

6. Мікропроцесорна техніка

В процесі роботи в лабораторії студенти отримують практичні навички з програмування промислових мікропроцесорних контролерів фірми VIPA. Крім того, враховуючи, що промислові контролери VIPA апаратно і за системою команд сумісні з промисловими контролерами Siemens, студенти отримують навички роботи з ними.

Також студенти розробляють документацію для систем управління з використанням спеціалізованого ПЗ (Eplan Electric).

TOP